Kupon rabatowy Tilia

Z małpą Django przez dżunglę kuponów

Kupon rabatowy Tilia

Tilia to Pracownia Biżuterii, w której znajdziemy niepowtarzalne egzemplarze bransoletek i naszyjników, wykonane z kamieni półszlachetnych a także srebra. Ręcznie wykonana biżuteria z pewnością przyozdobi niejedną wieczorową kreację. Podczas zakupów warto skorzystać z atrakcyjnej ceny promocyjnej, jaką uzyskamy dzięki kuponowi rabatowemu Tilia.

Kupony rabatowe Tilia

Nieważny Ważne do 31.12.2013

15% rabatu za rejestrację do newslettera

Dla nowych oraz zarejestrowanych klientów
Bez minimalnej wartości zamówienia
Nigdy więcej nie przegap kuponu rabatowego od Tilia
Po pojawieniu się nowego kuponu rabatowego od Tilia, będziesz od razu poinformowany e-mailem.

Tilia o firmie

Sklep internetowy Tilia prowadzony jest przez Tilia Pracownia Biżuterii Magdalena Meissner. Sklep posiada unikalną kolekcję biżuterii, która jest wynikiem pasji do piękna i sztuki. Ręcznie wykonane artykuły proponowane przez pracownię zyskują ciągle nowych zwolenników a wysokiej jakości obsługa klienta świadczy o profesjonalności firmy.

Elegancka biżuteria dla atrakcyjnych kobiet

Pracownia Biżuterii Tilia to niepowtarzalny wybór ręcznie wykonanych dzieł sztuki. Wszystkie eleganckie panie z pewnością wybiorą tu dla siebie unikatowe arcydzieła, za które zapłacą taniej, jeśli nie zapomną o skorzystaniu z oferty tanich zakupów, jaką daje wykorzystanie kuponu rabatowego Tilia.

Sklep posiada niesamowicie piękne, wykonane ręcznie naszyjniki ze srebra w połączeniu z kamieniami półszlachetnymi jak Agat, Ametyst, Kwarc Różowy, Onyks i wieloma innymi. Tilia to także atrakcyjne bransoletki i twarzowe kolczyki. Kupując właśnie w tym sklepie mamy nie tylko niepowtarzalną okazję nabycia pięknej kolekcji biżuterii ale mamy również gwarancję oryginalności tych ozdób.

Pracownia wykonuje najczęściej pojedyncze egzemplarze lub w bardzo małych kolekcjach, co ucieszy z pewnością niejedną panią chcącą zachować oryginalność i niepowtarzalność noszonej przez siebie biżuterii. Artykuły Tilia świetnie pasują nie tylko do noszenia na co dzień, są również a może przede wszystkim atrakcyjnym dodatkiem na eleganckie wyjścia, dodając niesamowitego uroku wieczorowym sukniom.
Witryna sklepu pozwala na łatwe i proste odnalezienie odpowiedniego dla siebie artykułu. Należy skorzystać z kategorii wyszczególnionych po lewej stronie lub wyszukiwarki, wpisując nazwę interesującej i poszukiwanej biżuterii.

Wszystkie produkty posiadają krótki opis informujący o tym z jakich kamieni zostały zrobione i dane odnośnie wielkości kulek i długości łańcuszka.

Za zakupione produkty można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto firmy lub podczas odbioru przesyłki a zrealizowane zamówienie zostanie w bezpieczny sposób przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej. Jeżeli z nieprzewidzianych powodów produkt nie będzie spełniał wymaganych oczekiwań to można go oczywiście zwrócić w czasie podanym w regulaminie zakupów i otrzymać zwrot zapłaconej kwoty.

Kupuj ekskluzywną biżuterię taniej z kuponem rabatowym Tilia

Zakupy w sklepie internetowym są niepowtarzalną okazją nabycia unikatowej biżuterii. Aby zapłacić taniej i zaoszczędzić przy tym znaczną kwotę gotówki, należy podczas składania zamówienia, w puste pole, znajdujące się pod listą zamawianych towarów, wpisać aktualny kod kuponu rabatowego Tilia i zatwierdzić przyciskiem „Dodaj”. System przeliczy wartość zamówienia i automatycznie obniży cenę o wielkość z rabatu. Noś elegancką biżuterię i ciesz się z udanej transakcji, którą udało się sfinalizować po niższej, korzystniejszej cenie, dzięki kuponowi rabatowemu Tilia.

Nie przegap kuponu

Bezpłatny Browser-Plugins!

+ Zainstaluj

Copyright © 2007-2018 by Curido Marketing GmbH