Kupon rabatowy Microsoft Store

Z małpą Django przez dżunglę kuponów

Kupon rabatowy Microsoft Store

Microsoft Store to witryna sprzedająca wszystkie produkty światowego koncernu Microsoft. Znajdziemy tu systemy operacyjne Windows i pakiety Office, konsolę XBOX, gry i sprzęt. Za zakupione oprogramowanie komputerowe możemy zapłacić o wiele taniej, wykorzystując podczas składania zamówienia, atrakcyjny kupon rabatowy Microsoft Store i zaoszczędzić przy tym znaczną kwotę gotówki .

Promocje od Microsoft Store

Nieważny Ważne do 28.09.2013

Gratis 12-miesięczna subskrypcja Xbox Live Gold

Dla nowych oraz zarejestrowanych klientów
  • Kupon rabatowy nie jest potrzebny
  • Subskrypcję usługi Xbox LIVE Gold należy uaktywnić przed 31.10.2013
Nigdy więcej nie przegap kuponu rabatowego od Microsoft Store
Po pojawieniu się nowego kuponu rabatowego od Microsoft Store, będziesz od razu poinformowany e-mailem.

Microsoft Store lider w branży

Microsoft Store to sklep internetowy uruchomiony przez koncern Microsoft giganta z Redmond, proponujący wszystkim swoim klientom lepszy dostęp do produktów firmy. Microsoft Corporation został założony w 1975 roku w USA a na rynku polskim istnieje od 1992 r. Microsoft dostarcza produkty i usługi konsumentom oraz klientom instytucjonalnym i komercyjnym. Posiada kompleksową ofertę aplikacji, infrastruktury i platformy programistycznej. Firma wprowadza na rynek nowe technologie ułatwiające komunikację i współpracę na całym świecie. Microsoft to niewątpliwie bezkonkurencyjny lider w branży a jego produkty zyskują ciągle nowych klientów.

Systemy operacyjne i programy biurowe

Sklep MicrosoftStore.com.pl zajmuje się sprzedażą oprogramowania Microsoft Windows przeznaczonego zarówno na laptopy jak i komputery stacjonarne. Oprogramowanie to jest przeznaczone odpowiednio dla użytkowników domowych jak również dla firm a wykorzystując kupon rabatowy Microsoft Store można skutecznie obniżyć jego cenę.

Oferta sklepu to najnowsze produkty takie jak: Windows 8, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro N, Office Home, Office 2013, Office 365 Premium oraz Professional.

MicrosoftStore.com.pl sprzedaje także Pakiet Microsoft Office w ofercie dla użytkowników domowych uczniów, a także dla małych firm. Istnieje również możliwość zakupu Pakietu Microsoft Office na komputery z systemem Mac. Klient może wybrać odpowiedni dla niego pakiet językowy. Sklep MicrosoftStore posiada w swojej ofercie zintegrowane środowisko programistyczne Visual Studio, służące do tworzenia aplikacji na platformy Windows oraz konsolę Xbox.

Wszystkie artykuły posiadają szczegółowy opis przedstawiający możliwości proponowanych produktów i wymagań systemowych, co z pewnością ułatwi podjęcie odpowiedniej i właściwej decyzji.

Zakupy w sklepie MicrosoftStore można dokonywać drogą elektroniczną, klucz produktu wysyłany jest na adres mailowy, mamy możliwość kontaktu ze specjalistą pomocy technicznej poprzez telefon, e-mail lub w trybie online.

Korzystaj z usług i produktów Microsoft z kuponem rabatowym Microsoft Store

Zakupy w sklepie internetowym to niebywała okazja do zapoznania się z najnowszymi ofertami i usługami koncernu Microsoft. Aby obniżyć cenę za zamówione produkty, należy skorzystać z kuponu promocyjnego. Aktywacja kodu to bardzo prosta sprawa. Należy zapakować wybrane oprogramowanie do wirtualnego koszyka i w odpowiednie puste pole, wpisać aktualny kod kuponu rabatowego Microsoft Store i zatwierdzić przyciskiem obok.. Elektroniczny system sprawdzi poprawność wprowadzonego kodu, przeliczy i automatycznie obniży kwotę o wartość z rabatu. Teraz możesz się już tylko cieszyć z nowo zakupionych programów komputerowych Microsoft po atrakcyjnej, niższej cenie z kuponem rabatowym Microsoft Store .

Nie przegap kuponu

Bezpłatny Browser-Plugins!

+ Zainstaluj

Copyright © 2007-2018 by Curido Marketing GmbH