Kupon rabatowy Hotels.com

Z małpą Django przez dżunglę kuponów

Kupon rabatowy Hotels.com

Sklep internetowy Hotels.com to serwis proponujący rezerwację miejsc hotelowych w najdalszych nawet zakątkach na kuli ziemskiej. Szeroki wybór zakwaterowania jaki oferuje portal to ponad 150 000 obiektów położonych na całym świecie. Zakupując usługę w sklepie można uzyskać korzystną zniżkę, wybierając atrakcyjną cenę promocyjną i oszczędzając przy tym znaczną kwotę gotówki , dzięki kuponowi rabatowemu Hotels.com

Kupony rabatowe Hotels.com

Nieważny Ważne do 18.08.2013

10 % rabatu na rezerwację hotelu

Dla nowych oraz zarejestrowanych klientów
  • Hotele objęte promocją widoczne są na stronie po przekierowaniu
Nigdy więcej nie przegap kuponu rabatowego od Hotels.com
Po pojawieniu się nowego kuponu rabatowego od Hotels.com, będziesz od razu poinformowany e-mailem.

Hotels.com – o firmie

Portal internetowy Hotels.com jest partnerem firmy Expedia i prowadzony jest przez firmę Hotels.com L.P. z siedzibą główną w Dallas w Teksasie. Firma jest liderem na rynku rezerwacji miejsc hotelowych. Oprócz niesamowicie bogatego wyboru propozycji noclegowych serwis gwarantuje niską cenę usług co wpływa korzystnie na popularność firmy. Priorytetem firmy jest prosta i szybka rezerwacja miejsca hotelowego po przystępnej cenie i spełnienie oczekiwań wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Podróże bez granic do najdalszych zakątków świata

Na internetowym portalu Hotels.com mamy do wyboru miejsca hotelowe w ponad 60 krajach świata. To strona dla tych wszystkich, którzy przywiązują szczególną wagę do wygody i szybkości rezerwacji. Za zakupione zakwaterowanie można zapłacić o wiele taniej, wykorzystując podczas składania zamówienia kupon rabatowy Hotels.com, który znacznie przyczyni się do obniżki ceny.

Korzystając dodatkowo z welcomerewards™ programu lojalnościowego oferowanego przez serwis można za każde 10 noclegów w dowolnym hotelu partnerskim, uzyskać jeden nocleg darmowy.

Wszystkie propozycje są dokładnie opisane i zawierają zdjęcia i cenne informacje dotyczące wyposażenia i położenia hotelu. Można również podczas wyboru wykorzystać opinie innych klientów, które również są zamieszczone na stronie. Podczas rezerwacji można określić np. ilość wymaganych gwiazdek hotelu, typ zakwaterowania np. pokój z widokiem na morze lub dla niepalących. Podczas jakichkolwiek wątpliwości, kompetentni pracownicy firmy chętnie posłużą fachową poradą i z przyjemnością pomogą w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Wyszukanie hotelu na stronie Hotels.com to banalnie prosta sprawa. Wystarczy tylko podać miejsce, datę i ilość osób biorących w podróży.
Po wybraniu już tej właściwej rezerwacji i wypełnieniu odpowiedniego formularza należy wybrać dogodną formę płatności. Portal akceptuje bezpieczne płatności za pomocą karty kredytowej a potwierdzenie rezerwacji zostanie przesłane na skrzynkę e-mail.

Korzystanie z usług portalu to niesamowita przyjemność i pełna satysfakcja z trafności wyboru a atrakcyjna cena z wykorzystaniem kuponu rabatowego Hotels.com, dodaje uroku transakcji.

Rezerwuj tanio miejsca hotelowe z kuponem rabatowym Hotels.com

Aby skorzystać z atrakcyjnej oferty niższej ceny należy po wybraniu już tego właściwego hotelu i wypełnieniu formularza, w odpowiednie puste pole, wpisać aktualny kod kuponu rabatowego Hotels.com i aktywować przyciskiem „Zatwierdź”. Elektroniczny system potwierdzi poprawność kodu i przeliczy wartość transakcji, pomniejszając cenę za rezerwację o kwotę z rabatu. Teraz możesz już spokojnie dokończyć składanie zamówienia i już wkrótce cieszyć się z bajecznego urlopu i taniej rezerwacji, dzięki kuponowi rabatowemu Hotels.com.

Nie przegap kuponu

Bezpłatny Browser-Plugins!

+ Zainstaluj

Copyright © 2007-2018 by Curido Marketing GmbH