Kupon rabatowy ClickMeeting

Z małpą Django przez dżunglę kuponów

Kupon rabatowy ClickMeeting

ClickMeeting to platforma z pomocą, której można prowadzić video konferencje i spotkania online. Korzystając z kuponu rabatowego ClickMeeting, można zaoszczędzić sporą sumę, ograniczając cenny czas i oszczędzając pieniądze na podróżach biznesowych.

Kupony rabatowe ClickMeeting

Nieważny Ważne do 31.12.2013

10 % rabatu na wszyskie usługi w ClickMeeting

Dla nowych oraz zarejestrowanych klientów
Nigdy więcej nie przegap kuponu rabatowego od ClickMeeting
Po pojawieniu się nowego kuponu rabatowego od ClickMeeting, będziesz od razu poinformowany e-mailem.

ClickMeeting - o firmie

Platforma ClickMeeting jest nowoczesnym rozwiązaniem, ułatwiajacym sprawne zarządzanie firmą lub przedsiębiorstwem. Dzięki niej, obecność wszystkich zainteresowanych na zebrania biznesowych nie stanowią, żadnego problemu. Korzystając z ClickMeeting, można prowadzić video konferencje z pracownikami lub partnerami biznesowymi, przebywającymi w tym samym czasie w odległych miejscach na kuli ziemskiej. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku a jej pomysłodawcą i właścicielem jest Szymon Grabowski, prezes firmy Implix i innych firm z branży e-biznesu. Implix istnieje już kilkanaście lat na rynku, od 1999 roku i w zawrotnym tempie zdobywa popularność i szerokie zainteresowanie klientów. Rozwija swoją działalność w wielu innych państwach świata m.in. Kanadzie i USA i na coraz większą skalę.

Rewelacyjny sposób na spotkania biznesowe.

Korzystając z usług ClickMeeting, można bez ograniczeń prowadzić zebrania, prezentacje video, spotkania biznesowe i konsultować się ze swoimi współpracownikami, którzy w danej chwili są np. w innym państwie lub nawet na innym kontynencie. W tym samym czasie, możliwe jest branie udziału w konferencji online nawet do kilkuset osób. Korzystając z kuponu rabatowego ClickMeeting, usługa ta może być jeszcze tańsza, pozwalająca w ten sposób zaoszczędzenie jeszcze większych pieniędzy.

Dzięki rozwiazaniu ClickMeeting można z łatwością prezentować i reklamować swoje oferty biznesowe, różnym kontrahentom, nie opuszczając swojego biura. ClickMeeting, to nie tylko rozmowy telefoniczne ale także video rozmowy, tzw. „twarzą w twarz”, pilnie obserwując reakcję i wyraz twarzy rozmówcy. Jest to usługa, nie tylko dla wielkich korporacji ale również i małych firm.

Prowadzenie wszelkich transakcji handlowych nie stanowią już żadnych ograniczeń. Przebieg każdej transmisji jest niezawodna, z wykorzystaniem najnowszych technologii. Za pomocą usług platformy ClickMeeting, video konferencje mogą mieć zróżnicowany wygląd i przebieg, odpowiednio dostosowany do oczekiwań i wymagań klienta.

Korzystając z Click Meeting, można również organizować szkolenia dla pracowników oraz spotkania robocze, oszczędzając czas na służbowe wyjazdy i redukując wydatki firmy.

Koszt takich rozmów i konferencji, zależny jest od ilości osób, biorących udział w spotkaniu. Firma proponuje gratisowe pobranie usługi, korzystanie z niej przez 30 dni i zapoznanie się z wszystkimi oferowanymi funkcjami, nie ponosząc żadnych, dodatkowych kosztów. Profesjonalni pracownicy, chętnie pomogą i fachowo doradzą w wyborze systemu.

Za odpowiedni do wymaganych potrzeb, wybrany abonament, można zapłacić korzystając z karty kredytowej lub płatności online.

Video konferencje i spotkania biznesowe taniej dzieki kuponowi rabatowemu ClickMeetig

Za wybrany abonament można zapłacić jeszcze taniej, co pozwoli na jeszcze większe ograniczenie kosztów firmy. Wystarczy w odpowiednie, puste pole, wpisać aktualny kod kuponu rabatowego ClickMeeting a następnie kliknąć przycisk „Idź” a wtedy cena za wybrany abonament będzie pomniejszona o kwotę kuponu rabatowego ClickMeeting. Ciesz się z udanego rabatu i sukcesywnie prowadź spotkania biznesowe.

Nie przegap kuponu

Bezpłatny Browser-Plugins!

+ Zainstaluj

Copyright © 2007-2018 by Curido Marketing GmbH