Kupon rabatowy Accorhotels

Z małpą Django przez dżunglę kuponów

Kupon rabatowy Accorhotels

Portal internetowy Accorhotels.com.pl. spełnia marzenia urlopowe wszystkich, którzy cenią sobie szybkość i wygodę rezerwacji apartamentu hotelowego lub miejsca w samolocie. Za zakupione usługi można dodatkowo zapłacić jeszcze taniej, korzystając podczas składania zamówienia z upustowego kupony rabatowego Accorhotels, pozwalającego na zaoszczędzenie sporej sumy gotówki.

Promocje od Accorhotels

NieważnyWażne do 31.12.2013

Okazyjne ceny

Dla nowych oraz zarejestrowanych klientów
Przejdź do oferty
Nigdy więcej nie przegap kuponu rabatowego od Accorhotels
Po pojawieniu się nowego kuponu rabatowego od Accorhotels, będziesz od razu poinformowany e-mailem.

Accorhotels sukces firmy

Strona internetowa Accorhotels działa pod ścisłym nadzorem francuskiego międzynarodowego konsorcjum Accor, giganta działającego na rynku turystycznym, prowadzącego hotele, restauracje i biura podróży. Firma zarządza wieloma znanymi i cenionymi hotelami m.in.: Mercure, Ibis, Novotel, Coralia Club czy Libertel. W Polsce jest znaczącym udziałowcem Orbis SA, prowadzącego hotele w sieciach Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis, Etap i Orbis. Accor to ponad 4200 tyś. hoteli w 90 krajach świata a profesjonalna obsługa zadowala wszystkich klientów korzystających z usług sklepu.

Wymarzony urlop z Accorhotels

Portal oferuje wiele interesujących miejsc urlopowych w hotelach Accor na całym świecie. Znajdziemy tu propozycje weekendowe, rodzinne i specjalne a cenę za zakupione wczasy uatrakcyjni promocyjny kupon rabatowy Accorhotels, dzięki któremu zaoszczędzone pieniądze, możemy przeznaczyć na inny cel np. zakup nowej walizki, aparatu fotograficznego lub pamiątki z wakacji.
Korzystając z przywilejów programu lojalnościowego Le Club Accorhotels i zdobytym w programie punktom uzyskamy darmowe noclegi albo specjalną obsługę w hotelach lub ekskluzywne oferty i promocje.

Z Accorhotels zaplanujemy spotkanie biznesowe, konferencje lub wyjazd służbowy oraz odkryjemy wiele zakątków nie tylko pięknej Polski ale także na całym świecie.

Korzystanie z witryny sklepu nie sprawi nikomu żadnych trudności i kłopotów. Wystarczy tylko w puste pola wpisać odpowiednie kryteria jak: miejsce pobytu, określić datę przyjazdu i wyjazdu, podać standard hotelu, liczbę pokoi a członkowie programu lojalnościowego numer karty członkowskiej. Wszystkie proponowane miejsca hotelowe posiadają wyczerpujący opis, dzięki któremu łatwiej będzie dokonać właściwego wyboru i spełnić swoje oczekiwania.
Accorhotels to również turystyka zorganizowana jak pobyty grupowe i indywidualne, za które cenę skutecznie obniży kupon rabatowy Accorhotels.

Po wypełnieniu wszystkich potrzebnych danych i wybraniu odpowiedniego systemu płatności, należy już tylko poczekać na potwierdzenia rezerwacji i spokojnie zacząć pakować walizki.

Spędzaj bajecznie wolny czas w hotelach Accor po niższej cenie z kuponem rabatowym Accorhotels.

Czas urlopowy kojarzy się nie tylko z odpoczynkiem ale także z nieuniknionymi wydatkami. Aby zaoszczędzić sporą sumę należy aktywować kupon rabatowy. Wypełniając formularz zamówienia, znajdziemy puste pole, dotyczące rabatu i właśnie tu należy wpisać aktualny kod kuponu rabatowego Accorhotels a następnie zatwierdzić przyciskiem aktywacyjnym. Elektroniczny system sprawdzi poprawność wprowadzonego kodu i przeliczy sumę, odpowiednio obniżając ją o wartość z kuponu. Teraz należy już tylko dokończyć transakcję i już wkrótce wypoczywać w luksusowych hotelach, zarezerwowanych taniej, dzięki kuponowi rabatowemu Accorhotels.

Nie przegap kuponu

Bezpłatny Browser-Plugins!

+ Zainstaluj

Copyright © 2007-2018 by Curido Marketing GmbH